Oprawy

OPRAWY

Czarni Węgrów- Amur Wilga 13.05.2007r.
Oficjalny początek naszej działalności ultras. Na ten mecz była pełna mobilizacja, ponieważ Amur był uważany za "bogów ultras" w naszym okręgu. Tak więc przygotowaliśmy folię z napisem: Witamy w piekle, do tego sektorówka z herbem naszego klubu, po bokach herbu czarne pasy. To wszystko w asyście rac dało dobry efekt.

Czarni Węgrów- Burza Pilawa 30.03.2008r.
Zaplanowana oprawa na ten mecz musiała zostać przełożona, ponieważ nie mogliśmy być obojętni na zajścia w których kibice GKS-u Katowice zostali brutalnie pobici przez "katów w niebieskich mundurach", jednocześnie przyłączając się do całej kibicowskiej Polski. Zrobiliśmy folię na ok. 30 m dł. z napisem: " STOP policyjnej nienawiści- wczoraj GKS- jutro być może my wszyscy". Do tego odpaliliśmy symbolicznie 3 ognie wrocławskie.

Czarni Węgrów- Jutrzenka Cegłów 20.04.2008r.

Na ten mecz przygotowaliśmy folię z napisem: CZARNA TWIERDZA, do tego dwie wieże także z folii. Wszystko podświetliliśmy ogniami wrocławskimi, a w oknach wież zostały odpalone race, które niestety "zasłoniły" ognie wrocławskie. Na to spotkanie zaplanowane były jeszcze inne oprawy, ale cóż poczty się nie wybiera...:P

Czarni Węgrów- ŁKS Łochów 1.05.2008r.

Derby powiatu- co tu dużo pisać, odsyłam do zdjęć.

Czarni Węgrów - Błękitni Stoczek
Czarnych w młynie 60, w tym zgody. Gospodarze zaprezentowali oprawę z okazji 65-lecia klubu - folię z namalowanym herbem oraz napis "Tyle lat ma nasz świat". Napis podświetlono 65 racami. W czasie meczu fani Czarnych odpalili czarne świece dymne i ognie wrocławskie.

Czarni Węgrów- Mazovia Mińsk Maz. 25.05.2008r.

Na tym meczu musieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony dlatego, że po 1. Mazovia przybyła liczną ekipą, po 2. koleżanka z Mińska krytykowała nasze oprawy. Tak więc na wejście wieszamy (chyba) największą folię w naszym okręgu (4m x 25 m) z napisem CZARNI. W środku tego napisu było serce w barwach, całość podświetlona ogniami wrocławskimi i po bokach zostało odpalone 6 rac. Efekt na prawdę z*******y. Jeszcze w pierwszej połowie testujemy czarne świece, które dymiły w asyście flag na kijach. Na początku drugiej połowy wyciągamy folię z napisem: "za nasze miasto i za te barwy". Z jednej strony napisu herb Węgrowa, a z drugiej herb Czarnych. Do tego odpalamy 12 rac.

Czarni Węgrów- Orzeł Parysów 7.06.2008r.
Mecz w sobotę. W niedzielę nasza reprezentacją grała pierwszy mecz w historii na mistrzostwach europy. Postanowiliśmy "pomóc naszym" robiąc dużą folię w barwach flagi Polski w asyście 2 wojskowych białych, 10 czerwonych świecach i 10 stroboskopów.

Czarni Węgrów- Podlasie II Sokołów Podl. 5.10.2008r.
Na mecz z Podlasiem czekaliśmy od początku sezonu. Postanowiliśmy przygotować coś wyjątkowego. Pomysł na oprawę narodził się już tydzień przed meczem. Zrobiliśmy dużą sektorówkę z foli z napisem ULTRAS DEVILS i postacią diabła po środku. Wszystko zostało podświetlone 20 ogniami wrocławskimi. Oprawa chyba zrobiła wrażenie bo po meczu otrzymaliśmy gratulacje od ekip z całego Mazowsza.

Korona Olszyc- Czarni Węgrów 26.10.2008r.

Pierwsza nasza oprawa na wyjeździe w tym sezonie. Na wejście prezentujemy napis "Black Live Style" i podświetlamy kilkoma ogniami wrocławskimi. W drugiej połowie wyciągamy transparenty, które tworzą napis "Czarna Armia" do tego także odpalamy kilka wrocławskich. W trakcie meczu rzucamy jeszcze serpentyny, robimy chaos i w końcówce małe racowisko.

Kilka innych opraw w wykonaniu kibiców Czarnych Węgrów