Za nami 3 kolejki LO

Czarni wznowili nowy sezon Ligi Okręgowej. Niestety nie posiadam informacji o transferach, a także kadrze naszej drużyny. Wiem, że kibice dopytują o to w komentarzach, ale może w niedługim czasie czegoś się dowiemy. Czarni w 1 kolejce LO niespodziewanie przegrali u siebie z Tajfunem Jartypory 2-4. W 2 kolejce Czarni rozegrali mecz wyjazdowy z Kolektywem Oleśnica i zremisowali 1-1. W 3 kolejce przy Powstańców 1 zagościły rezerwy Mazovii Mińsk Mazowieckiej. Tym razem Czarni uporali się z rywalem 3-1 po bramkach Wysockiego, Komosy i Replina. Na czele tabeli po 3 kolejkach z 9 punktami widnieje Hutnik, Podlasie i spadkowicz Naprzód Skórzec. Czarni z dorobkiem 4 punktów zajmują 9 miejsce. A już w najbliższą Niedzielę Czarni wyjadą do Sobolewa na mecz ze Zrywem. Początek spotkania o godzinie 17:00.