Z piekła do nieba

Tajfun Jartypory - Czarni Węgrów 3:6

Bramki : Komosa Piotr , Komosa Rafał , Marchelewicz Dominik , Supleński Łukasz , Supleński Łukasz , Marchelewicz Dominik

Skład: Ardej - Zieliński , Steć , Marchelewicz , Komosa P. , Replin , Supleński , Wysocki , Wójcik , Komosa R , Skórka

Rezerwowi: Stefańczuk , Jaśkowiak , Płocharczyk , Kowalczyk , Chińczak

Zmiany: 75 minuta Komosa Piotr - Płocharczyk Leszek ; 80 minuta Zieliński Daniel - Kowalczyk Kamil ; 90 minuta Komosa Rafał - Chińczak Oskar

Kartki: żółta kartka - Mateusz Steć

Mecz okiem Prezesa :

Siedząc na ławce rezerwowych i oglądając mecz ( mecze ) człowiek poddawany jest naprawdę skrajnym emocjom , bo jeśli w pierwszej połowie meczu oddajemy jeden celny strzał , nasza gra ......... ? , zaangażowanie ( przynajmniej z ławki tak jest to widoczne ) jest - nie ma praktycznie wcale i gdy się przegrywa mecz po pierwszej połowie 3:0 , to w głowie jest tysiąc myśli , co będzie po , jakie decyzje muszą zapaść itd , a brakuje w nich często po prostu wiary w końcowy sukces i tak właśnie było w dniu wczorajszym , gdzie drużyna w drugiej połowie strzela sześć goli , nie traci żadnej bramki i w rozrachunku ogólnym wygrywa mecz stosunkiem bramek 3:6 . Czy mogę napisać, iż przeżyliśmy wczoraj czas traumy i czas euforii , pewnie tak, ale nie do końca , bo w moim przypadku ból i rozczarowanie niestety, ale wywarły większe piętno niż radość i optymizm . Tak, oczywiście cieszę się z wyniku i z tego jak drużyna przez większość drugiej połowy walczyła na boisku, ale czy musimy być tak mocno doświadczani ? Przed meczem powiedziałem w pokoju sędziów, iż piłka nożna niesie za sobą ogromne emocje i często nie jesteśmy w stanie po ludzku nad nimi zapanować i tak bywa, ale niech za końcowy komentarz służy zdanie zawodnika, który zszedł z boiska i usiadł na ławce rezerwowych, a trwało to raptem około 20 minut " .. ja chcę wracać na boisko , tego się nie da oglądać z ławki " . Pamiętajmy wszyscy, iż mecz trwa 90 minut, ale nie zaczyna się w 46 minucie tylko trwa już od 1 minuty.