Informacje z Klubu

Klika zdań na temat kadry drużyny seniorów : Łukasz Supleński - transfer definitywny Podlasie Sokołów Podlaski , Dominik Marchelewicz - wypożyczenie 12 miesięcy Hutnik Warszawa . Planują odejść z klubu : Steć , Bartoszewski , Omieciuch , Ufnal , Szydłowski , Gierej , Stokowski , Mieszało , Zieliński , Rusiniak - kluby które chcą pozyskać w/w zawodników nie muszą się kontaktować z władzami klubu MKS " Czarni " Węgrów ( w świetle przepisów o zawodnikach amatorach ) jeśli opłacą ekwiwalenty za wyszkolenie i otrzymają podpisy na deklaracji gry ( zawodników ) w sezonie 2018/2019 niniejsze osoby stają się zawodnikami danego klubu. Brak opłaty za wyszkolenie dotyczy zawodników którzy ukończyli 28 rok życia.