Kolektyw Oleśnica

01.01.2008

Barwy

Opis klubu dodany przez:
Nasze Stowarzyszenie ma siedzibę w Oleśnicy położonej na terenie gminy Wodynie. Powstało ono w 2011 roku. Głównym naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez sport a w szczególności piłkę nożną. Jesteśmy przekonani, że sport w dużym stopniu wychowuje dzieci i młodzież oraz uczy pożądanych zachowań w społeczeństwie, o które w dzisiejszych czasach coraz trudniej. Dzięki aktywnemu spędzaniu wolnego czasu oraz przynależności do grupy społecznej młodzież nie sięga po używki, czuje się bardziej doceniona i potrzebna. Imprezy sportowe organizowane w ciągu całego roku przyciągają również ogromną liczbę dorosłych, którzy mogą oderwać się od doczesnych obowiązków i spędzić miło popołudnie oglądają widowisko sportowe. Nasze Stowarzyszenie skupia w swoich strukturach dzieci i młodzież zarówno z naszej gminy jak i okolicznych miejscowości.